top of page

עוד עלי

יש לי תואר שני בתקשורת המונים ומנהל עסקים, והיו לי עשרים שנות קריירה בתחום הפרסום והעולם העיסקי, אבל לקראת גיל 40 הלכתי לעשות תואר שני נוסף בהנחיית קבוצות בשילוב אמנויות ולמדתי אימון 1 על 1.


בשנים האחרונות אני מנחה תהליכי הרזיה לקבוצות ויחידים  בשיטה ייחודית שפיתחתי ומיתגתי תחת השם: NoMoreDiets וצבעתי בורוד בזוקה. השיטה שלי מלמדת להפריד אוכל מרגש. אוכלים כדי לחיות וחיים כדי להרגיש.

הגעתי לזה אחרי שבגיל 16 שקלתי 100 קילו ויצאתי ל 30 שנה של דיאטה ש"כביכול" תמיד עבדה. הייתי ממש רזה אבל אף פעם לא הייתי באמת מרוצה. לפני 7 שנים גיליתי במקרה את "האור" של עצמי, "נגמלתי" מדיאטות והמצאתי שיטה. שיטה שעובדת בשבילי וגם בשביל כולם.

זאת העבודה שלי, הקריירה, השליחות והייעוד.
כמו שאמר פעם מישהו: "אם תעבוד במה שאתה אוהב , אתה לא תעבוד יותר אף יום בחייך" . (לא סגורה על הדיוק שבציטוט אבל זאת הייתה הכוונה ) מאז אני כל הזמן עובדת אבל  כל כך אוהבת ונהנית ממה שאני עושה שזה מרגיש לי שאני באמת משחקת את משחק החיים. 

אני רצה ואוכלת נכון, אני כותבת המון. מצלמת ומצטלמת עוד יותר המון. חיה בפייסבוק, באינסטגרם ובפינטרסט - משם מקבלת השראה, הכרה וגם פרנסה. 
אפילו האהבה שלי הגיעה לילה אחד מהפייסבוק. אני כבר 3 שנים בזוגיות שניה. 
אביעד שלי - הוא גבר מקסים, יש לו 2 בנות ושנינו חיים לנו ביחד את פרק ב' שהוא גם נעים וגם מורכב. גרה בשיכון דן שזה פרבר חמוד של תל אביב. אורבנית בנשמה אבל חייבת כמעט כל בוקר לרוץ בים על מנת להסדיר את הנשימה. באופי שלי אני מצד אחד הכי רצה למרחקים,  (עשיתי כבר 3 מרתונים...)  ומצד שני הכי לא יכולה לדחות סיפוקים. ("כאן ועכשיו" זה המידל ניים שלי) . 
היו לי קריירות קודמות די מרשימות, (בתקופה שהיה לי חשוב מה אומרים ומה חושבים עלי שם בחוץ ) הייתי שותפה במשרד פרסום קטן עם לקוחות גדולים , מינכלתי את המגזינים של ידיעות אחרונות ובערוב ימי השכירים הייתי שותפה במיזם שיווקי עם מקאן אריקסון ועוד חברה מחו"ל. 
עם לידת הבן הרביעי פרשתי לעצמאות ויחד עם התימרונים והג'ינגולים של האמהות.
בשלב מסויים חלמתי על עצמאות, פתחתי עם חברה טובה על יד הבית סלון יופי כזה של מניקור ופדיקור. קראתי לו "הסלון". 
עיצבתי ומיתגתי אותו הכי מושלם אבל תוך שבועיים הבנתי שאין לי באמת מושג מה אני עושה שם. המקום תפס והצליח ממש, 11 עובדות ואינסוף לקוחות אבל אני ניצלתי את הזמן שם בעיקר להתבוננות. למדתי המון על הקשר ( או האין קשר )  בין איך הדברים נראים מבחוץ ואיך הם מרגישים מבפנים. עשיתי באותם שנים תואר שני נוסף בלסלי בהנחיית קבוצות בשילוב אמנויות . 
סיימתי בהצטיינות ואז התחלתי להנחות קבוצות נשים תחת הכותרת ה"צנועה": "מה אני רוצה ? " בסינכרון מדוייק מכרתי את "הסלון" בדיוק כשנפלו עלי השמיים והתפרק לי החלום של  "בית". התרסקתי למליון חלקיקים ומאז אני בונה את עצמי מחדש יום יום ותכל'ס די מרוצה ממה שיוצא.
אני מאמינה שאין מטרה אחת. החיים הם הדרך. והשאיפה הכי גדולה שלי היא פשוט ליהנות .
לכן אני פה, תהיו איתי  

bottom of page