eat    run    love

חיפוש

SAY YESSSS
פוסט בפייסבוק של גאיה קורן שמזמינה את מי שרוצה לבוא איתה לסמינר של טוני רובינס.

תגובה ספונטנית שלי, "בטח אני באה איתך". בלי לחשוב לרגע מתי זה קורה וכמה זה עולה.

גאיה מבקשת את המייל שלי ושולחת אותו לאורלי כרמון, שבאותה העת כל מה שידעתי עליה זה שהיא "איזו אשה מטורונטו שמארגנת קבוצת נשים לבוא יחד לטוני."

אורלי מזמינה אותי לבוא להרצות בכנס של הנשים שבאות לטוני.

אורלי מורידה 9 קילו אחרי השיחה שלנו ועד הכנס (ועוד ידה נטויה).

הפואנטה היא ש I said yes , אמרתי כן.

זה כנראה תנאי מקדים וקריטריון כניסה שהוביל אותי יחד עם עוד 12000 איש להגיע לאולם כנסים ענק בניו-ארק (זה אולי קרוב לניו יורק אבל זה הכי לא) לסופשבוע עם טוני רובינס,  Unleash the power within🔥
ביום הראשון הגענו מוקדם לתפוס מקום. בתמונה עם אורלי כרמון האגדה מטורונטו וגאיה קורן המלכה 👑👠


ברגע הראשון כשטוני עלה על הבמה (כמעט 2 מטר גובה, חתיך הורסססס, לבוש שחור עם כובע קסקט ושרשרת) עם החיוך הכובש שלו, הרגשתי כאילו שהוא מחייך רק אלי. גם 11999 האנשים שהיו שם איתי הרגישו אותו דבר. החיוך, הכריזמה, 40 שנות ניסיון על במות, עושה את הייעוד שלו ומלמד אנשים לקחת אחריות על ההווה של החיים שלהם ולעשות אותם יותר טובים, הם כנראה מה שנתנו את התחושה שהוא מדבר אל כל אחד באופן אישי.

יש 2 מנטרות שחוזרות לאורך כל הסמינר:

Life Will Never Be The Same

Say Yes


שתי מנטרות שלא קשורות לא לטוני ולא לאף אחד מהצוות שלו. הן תלויות אך ורק בי. אני יכולה להגיד כן ואני יכולה להגיד לא. כשאני אומרת כן, אני מובילה את החיים שלי לשינוי.

אני יכולה רק לנסות לתאר את החוויה שעברתי. אני אשכרה הלכתי על גחלים לוחשות בקור מקפיא של 4 מעלות ב 1 לפנות בוקר. איך זה קרה?

כי החלטתי שאני אומרת כן. בזכות האנרגיה והפוקוס של המחשבה והידיעה ש"כן, אני יכולה!!!".

אז מה הבנתי פה בסופש הזה ?


🔥הבנתי את כוח ועוצמת המחשבה. כשאני באה פתוחה, ללא ציפיות, שיפוטיות, ביקורתיות וציניות, ללא מחשבה על מה יגידו או איך זה נראה מבחוץ, אני יכולה לאפשר לעצמי במשך יותר מ- 12 שעות לעמוד על הרגליים, לצחוק, לרקוד, לחבק, להתחבק, לתת כיפים לכל מי שסביבי, לשיר, לנשום, למחוא כפיים, לחייך לעולם החוצה ולעצמי פנימה ופשוט להיות  וליהנות.


🔥נזכרתי בכוח של כת ושל מנהיגות כריזמטית.

טוני רובינס הוא כנראה איש טוב והמניע הראשוני שלו הוא באמת לעזור לך לעשות שינוי בחיים שלך. אבל בשעה 1 לפנות בוקר כש 12000 איש חלצו נעליים וגרביים וצעדו יחד לעבר הגחלים הלוחשות לא יכולתי שלא לחשוב על תקופות אחרות ומנהיגים אחרים ועדר של אנשים שהלכו...


🔥אנרגיה זה הכל. אנרגיה זה מה שהוביל את הארבעה ימים האלו בהם לא הרגשתי ג'טלג כמעט, לא אכלתי כמעט, שתיתי רק כי טוני מזכיר כל הזמן את החשיבות (ואם טוני אומר לי לשתות אז מה, לא אשתה?) ותיזמנתי את הפסקות הפיפי שלי כדי לא להפסיד שום דבר שקורה שם על הבמה. (אין הפסקות כשהאיש על הבמה, הוא לא עוצר לרגע!)

היתה שם אנרגיה סוחפת ומדבקת דרך החיוך הזה שבא מבפנים. חיוך של מי שמרגיש טוב עם עצמו ועם מה שהוא עושה והחיוך הזה מדבק כל כך.


חיוך זה נחמד אבל זה לא מספיק על מנת להרגיש טוב עם עצמך, להתנהל בחיים ולהתמודד עם משברים וקשיים. רוצה להרגיש טוב? גם לזה יש לטוני את הנוסחה:

🔥Focus, Physiology & Language

על מה לשים את הפוקוס (על היש, על מה שטוב, על הכרת התודה), איך לנהל את שפת הגוף ולעמוד מול החיים ובאיזה שפה אני משתמשת כי זה מה שהמוח שלי קולט.

🔥 ביום השלישי טוני לא פוחד להצהיר שהיום זהו יום השינוי והטרנספורמציה.

היום שבו הוא מצליח לפרק 12000 איש ולחבר אותם מחדש. היום שבו אנחנו מתחברים לאמונות שמלוות ומגבילות אותנו משחר הילדות, הפחדים, החששות, החרדות ופשוט מחליפים אותם באמונות חדשות.

למה? כי האמונות הישנות פשוט לא משרתות אותנו יותר. למה לי לחשוב שאני מבוגרת מדי להשיג עבודה או אהבה, למה לי לחשוב שאני לא יכולה לרדת במשקל כי חילוף החומרים שלי איטי, למה לי לחשוב שבלי בעלי אני לא יכולה להיות עצמאית, למה לי לחשוב שאין לי את ההשכלה המתאימה או המראה הדרוש או תכונות האופי, אם אני יכולה לחשוב אחרת ולהחליף אמונות בערכים שאני בוחרת.

וכשאני חושבת אחרת זה לא אומר שאני נאיבית, כי שיווק זה שם המשחק.

טוני רובינס הוא אדם, אבל טוני רובינס הוא גם ארגון שמגלגל מליונים של דולרים. יש לו סמינרים ואוניברסיטה וסדנאות והרצאות וכנסים וצבא שלם של מאמנים עסקיים. היה לו שם קהל נפלא לשיווק המוצרים הבאים שלו וכמו שהבנתם האיש יודע את העבודה.
לא נרשמתי (בינתיים) לאף סדנת המשך למרות שאני ממש בעניין ולא סגרתי חוזה עם אף מאמן עיסקי למרות שזה גם מרגיש לי כסוג של מאסט. בינתיים רק הרחתי את ניחוח השופינג שלא היה הפעם וקניתי חולצה לאביעד עם המסר הסמוי לתת המודע שלו (say yes)  כששילמתי הודו לי על התרומה כי מסתבר שכל ההכנסות מהמכירות האלו הולכות במלואן לאוכל לילדים רעבים כי טוני היה פעם הומלס והיום הוא פילנטרופ גדול.


כנראה שהייתי אמורה להגיע לכאן, כי כל מה שטוני מלמד, גם אני בעצם מתרגלת ומלמדת שנים. רק הייתי זקוקה לתזכורת קטנה. הכל בידיי. ובידיכם. רק תגידו כן. בשיטה של NoMoreDiets אנחנו עושות בדיוק את זה - אומרות כן לאוכל, כן לבריאות וכן לחלומות שלנו. אנחנו משנות את דפוסי החשיבה שלנו, בדיוק כמו שטוני מסביר שאפשרי לעשות (רק בלי הגחלים).

בא לכן גם?

פשוט תגידו כן!!!תודה

אחד הדברים החשובים שטוני אומר שחשוב להרגיש הכרת תודה. לזכור מי עושה לי טוב ובזכות מי קורים לי דברים טובים.

זה המקום שלי להגיד תודה לגאיה שהיא אמנם חברה שלי אבל היא גם עיתונאית וסופרת ומטפלת אישית ומרצה מקסימה ומזמינה כל אחת שרוצה להזכר כמה היא מלכה לקבוצת הפייסבוק הסגורה שלה "אני מלכה גרושה באושר" (ממש לא רק קבוצה לגרושות) ואני מבטיחה שזה יעשה לכן טוב עם כתר של מלכה על הראש 👑.


וכמובן לאורלי כרמון שהיא תרפיסטית ומאמנת עיסקית שחיה עם משפחתה בטורונטו והניפה את דגל מדורת השבט ומזמינה כל אחת שרוצה להתחבר לעוצמות של נשים ושל עצמה בכל מקום בעולם להצטרף ולשבת עם אורלי מסביב למדורה שלה ORCA. חם ונעים שם והניצוצות שעולים מהאש שלה נכנסים ישר ללב🔥.359 צפיות
  • YouTube Social  Icon
  • עידית תמיר בפייסבוק

טלפון: 054-5251718

אימייל: diti.tamir@gmail.com