ההשראה שלי 

השראה זאת מילה גדולה.

כשאני חושבת מי ומה מעוררים בי השראה אני חושבת תמיד על אלו שהם גדולים מהחיים (סופרים, פילוסופיים, אמנים, יוצרים שהשאירו חותם על העולם עם היצירה שלהם), למרות שהרבה פעמים אני מגלה בסוף שההשראה שלי מגיעה  דוווקא מהדברים הקטנים האלו שמסתתרים מהעין אבל בעצם היו שם תמיד מתחת לאף.

(#מתחת לאף זה השם המסחרי של נתלי תמיר אהובתי (לא אנחנו לא קרובות משפחה). נתלי היא מעצבת ובלוגרית וצלמת שמנחה סדנאות צילום של מתחת לאף והיא זאת שלימדה אותי להסתכל אחרת על מה שאנחנו רואות.)

 

ההשראה שלי באה מהאנשים סביבי. ממה שהם אומרים או כותבים. מה שהם לובשים או עושים. מהמקום בו הם גרים, מהתחביבים, בילויים ועיסוקים.

 

ההשראה שלי באה ממקומות שאני רואה. מהיומיומי של השיגרה, הסופר, הקפה שליד הבית, חנות הלחם והדרך אל הים ועד כמובן המקומות אליהם אני נוסעת, בעיקר אלו שמעבר לים.

 

ההשראה שלי באה מריחות שמעלים בי אסוציאציות או טעמים שמביאים לי זכרונות מפעם.

ההשראה שלי באה ממילים. החל מהגבוהות האלה שמופיעות לפעמים בספרים או מאמרים ועד המילים הפשוטות שאני שומעת ממישהו בבית או ברחוב והן נשארות בתוכי ועושות שינוי.

 

השראה is everywhere וזאת לא קלישאה (בעצם גם קלישאות הן מקור מעולה להשראות).

אני אוהבת מילים ותמונות ואנשים ומקומות. בגדים וחפצים, פרחים וילדים. אני אוהבת לרוץ ואני אוהבת לנוח. אני אוהבת אנשים ואני חייבת שקט. אני צריכה להרגיש בבית אבל אין כמוני במרחב הפתוח.

ההשראה שלי היא אינסופית ואני פה כדי לקלוט אותה ולהעביר אותה אליכן הלאה.

 

תישארו איתי

  • YouTube Social  Icon
  • עידית תמיר בפייסבוק

טלפון: 054-5251718

אימייל: diti.tamir@gmail.com